Zápas-Strakonice

30.11.2008 09:45

Dne 30.11.2008 jsme s naším týmem vyrazili do Strakonic.Zápas dopadl remízou 5:5.No a teď něco málo k průběhu zápasu:V průběho první a druhé třetiny se nám nedařilo nejlépe.V první třetině jsme dostali 1 gól.Což bylo velmi špatné pro náš tým.Ve druhé třetině jsme dostali 2 góly,ale takhle jsme to nemohli nechat. Tak jsme jim hned na oplátku jeden dali. Vstřelil ho Jan Brož s číslem 5.Tím pádem byl zatím stav utkání po druhé třetině 3:1 pro Strakonice.O přestávce po druhé třetině jsme na sebe každý nadával, jak nám to nejde, a že za to můžou rozhodčí .Ale na druhou stranu si za to o hodně víc můžeme my sami.Skončila přestávka a my jsme šli na led s tím, že to prostě musíme dotáhnout alespoň na remízu.Ve třetí třetině jsme dali celkem 4 góly, které dali:Jan Brož-2,Miroslav Hanzlík-1,David Jiroušek-1.Skóre nebylo na remízu,protože jsme vyhrávali o 2 góly.Stav utkání byl 5:3 pro Milevsko.Čas na časomíře ukazoval 13min.  47 vteřin. Tudíž 6 min. a 13 vteřin do konce.Strakonice nám dávají čtvrtého góla a hned krátce potom střílejí dalšího.Skóre je vyrovnané 5:5. Zbývaly 2 min. do konce utkání. Museli  jsme to  udržet a nedostat žádného góla.Podařilo se nám to.Byl konec třetí třetiny a my jsme byli rádi za tu remízu.A to je všechno k zápasu Strakonice 7.třída!